Przy zakupie biżuterii w sklepie internetowym Pieczonka, otrzymujesz od nas 2-letnią gwarancję, która obejmuje jakość i solidność wykonania.

W tym czasie gwarantujemy bezpłatne usuwanie wad technologicznych biżuterii. Do wad technologicznych nie zalicza się uszkodzeń mechanicznych.

Dodatkowo - w ciągu miesiąca od odbioru - oferujemy bezpłatną korektę rozmiaru pierścionka i obrączki bez kamieni. Zmiana rozmiaru obrączek z kamieniami jest płata, ustalana indywidualnie w zależności od modelu obrączki.

Gwarancja Bezpiecznych Zakupów

Jeżeli po zakupie naszego wyrobu uznasz, że nie spełnia on Twoich oczekiwań, do 14 dni od otrzymania przesyłki możesz go nam odesłać, a my zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty za wyrób* Formularz zwrotu do pobrania TUTAJ

* Gwarancja zwrotu nie dotyczy produktów wykonywanych na specjalne zamówienie oraz z wykonanymi na życzenie klienta przeróbkami lub napisami! Np. obrączki ślubne.

Gwarancja Jakości

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Ci produkty najwyższej jakości. Na ostatnim etapie produkcji każdy nasz wyrób jest dokładnie sprawdzany odnośnie specyfikacji zamówienia oraz wysokich standardów jakości naszej firmy. Dodatkowa inspekcja odbywa się tuż przed wysyłką biżuterii do naszych klientów.

Wszystkie nasze wyroby są wykańczane ręcznie, indywidualnie. Tylko w pierwszym etapie produkcji stosujemy odlewanie automatyczne. Podczas tego procesu mogą zdarzyć się drobne niedopatrzenia, dlatego dajemy Ci 2-letnią gwarancję na wszystkie nasze produkty. Chcemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość naszych wyrobów. A wspomniane 2 lata gwarancji to okres zupełnie wystarczający na ujawnienie się ewentualnych błędów powstałych w trakcie procesu produkcji.

Każdy nasz Klient może czuć się bezpiecznie. Jeżeli zakupiony u nas wyrób ma jakąkolwiek wadę technologiczną, usuniemy ją bezpłatnie.

Reklamacje

W razie reklamacji naszego wyrobu prosimy o odesłanie go wraz załączonym drukiem TUTAJ

Zalecenia dla zachowania trwałości biżuterii

Trwałość zakupionej biżuterii może zostać przedłużona, jeżeli uniknie się kontaktu produktu z wodą mineralną lub słoną, perfumem lub lakierem do włosów. Niezastosowanie się do tych zaleceń może doprowadzić do uszkodzenia biżuterii. Produkt może także reagować w kontakcie z ludzkim potem utlenieniem powierzchni. Przed snem zalecamy odłożyć biżuterię. Jeśli dojdzie do podrażnienia skóry, to nie zalecamy dalej zakładać biżuterii.

W przypadku wykrycia wady na zakupionej biżuterii należy niezwłocznie ją reklamować.

Reklamację nie można przyjąć w następujących przypadkach:

• naturalne zużycie

• uszkodzenia z powodu niezastosowania się do zasad odpowiedniej troski, przede wszystkim uszkodzenia wodą mineralną i słoną, lakierem do włosów, perfumami, szamponem i odżywką

• uszkodzenia środkami czyszczącymi i chemicznymi

• uszkodzenia mechaniczne (otarcia, zadrapania, uderzenia itp).